Treeningud.

esmaspäev, 8. oktoober 2012

KOLMAPÄEV 10.10.12 + edasised plaanid

Kolmapäeval trenni staadionil ei toimu.

Kolmapäeval toimub Arigato spordisaalis (Haabersti Rimi vastas) sõpruskohtumine Nõmme Kaljuga kus me mängime 2 x 20 minutit. Koguneme Arigato juures kell 16:30.

Sten Egert Paap

Reedel toimuvas trennis anname poistele teada kuidas nad edasi treeninguid jätkavad. Kas FC Flora 2001 esimeses või teises grupis. Esimeses grupis jätkab 16-20 poissi. Kindlasti hoitakse pidevalt silma peal ka teise grupi tegevusel ning teatud perioodidel on võimalus teise grupi parimatel esimese grupiga koos trenni teha.

Esimese grupi treeneriteks on Dmitri Ustritski ja Egon Tintse. Teise grupi treeneriks on Marko Kõiv.

Kõikidel poistel kes trennis käivad on võimalik järgmisel aastal osaleda Eesti noorte esivõistlustel jalgpallis D 1 vanuseklassis. Selleks et piisavalt paljud poisid mänguaega saaksid pannaks esivõistlustele välja kindlasti kolm võistkonda. Esimesest treeninggrupist üks ja teisest grupist kaks võistkonda.

Talvisel perioodil on plaanis kindlasti osaleda 2-3 saalijalgpalli turniiril.

Reedel on teil võimalus ka treeneritele peale trenni küsimusi esitada.